Doktorlarımız

Taner

Op.Dr. Taner AKÇAL

Kadın Hastalıkları ve Doğum
1989- Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi
2001- Zekai Tahir Burak Kadın Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Uzmanlık
Uzmanlık Tezi:Endometrium Kanserinin Prevelansı,etiyolojisi,tedavi modalitesi
Zorunlu Devlet Hizmeti:Yozgat Yerköy Devlet Hastanesi(2001-2006)
Bartın Yaşam Tıp Merkezi(2006-2009)
Ankara Güven Hastanesi(2009-2012)
Venividi Hastanesi(2012-2015)
Natomed(2015-Halen Çalışıyor)
İngilizce
Doğum Tarihi:1971
Doğum Yeri:Bartın
 • Uluslar arası Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi 1999
 • Üreme sağlıgı Kongresi 2002
 • World Congress of Perinatal MKedicine For developing Countries
 • Palandöken kış kongresi 2006
 • Uluslar arası Uluslar arası Jinekoloji ve Obstetrik Kongresi 2008

6 Yorum

 • man_comments Haydar Duman, 04.06.2020

  Sevgili Taner hocam öncelikle size kucak dolusu sevgilerle ve böyle güzel bir insanı tanımamıza vesile olan Nato Med ailesi size de can-ı gönülden teşekkür ederim. 2015 yılında tanıştığımız sayın doktorumuz Taner hocam ilk çocuğumuz Elif’in ilk gününden doğduğu güne kadar ilgisi,bilgisi,tafsiyeleri, sağlık olarak takibi ve sayamadığım bir sürü konuda takibimizi sağladı. Sağlıklı ve sorunsuz bir şekilde eşim ilk doğumunu yaptı. Bebeğimizi kucağımıza aldık. Tabi ki Taner hocamızı çok özlediğimizdendir ki 2019 yılında tekrar ziyaretine giderek yeni bir sevinç ile karşılaştık. 2.çocuğumuz olan Derin’in doğduğu güne kadar aynı 2015 yılında ilk çocuğumuzda olduğu gibi ilk gününden doğduğu güne kadar takibini sağladı. 2020 yılında yaşadığımız virüs nedeniyle bile kontrollerimizde aksaklık , gecikme yaşanmadan ve en önemlisi olan sağlıklı bir biçimde 2.bebeğimizi kucağımıza aldık. Yenilemek isterim ki kendisine öncelikle eşim adına daha sonra çocuklarım adına ve bir baba olarak kendi adıma çok teşekkür ederim. Teşekkürler Nato Med ailesi. Söylemeden edemeyeceğim 😇 Taner hocam bordo çok yakışıyor size.

 • man_comments Sultan Ay, 08.06.2020

  Sevgili Taner Hocam hamile kaldığımı öğrendiğimde hemen doktor araştırmaya başladım çevremdeki arkadaşlarım akrabalarım sizin doğum yaptırdığınız ne kadar çok kişi varmış. Sizi tavsiye ettiler ve ben bu yolculuğa sizinle başladım iyi ki sizi tanıdım daha önce kötü bir doğum deneyimim vardı ve ayağa kalkmam 2 haftam almıştı bebeğimi 15 gün koklayamadım besleyemedim. Ama kızım sizin ellerinize doğdu ve ben operasyondan sonra hemen ayaklandım çok teşekkür ederim size hayatınız boyunca sağlık mutluluk huzur başarı sizin olsun

 • man_comments Seval Özgül , 19.06.2020

  Natomed hastanesi taner hoca gibi bir doktorla çalıştığı için çok şanslı bu zorlu corona günlerinde hamile olarak hem telaşlı hem çok kaygiliydim gerçekten okadar mükemmel bir insanki ilk olarak benim psikolojimi düzeltip sonrada hayattaki en güzel mucizeyi kucağıma verdin ne kadar teşekkür etsem az iyiki varsın canım hocam...

 • man_comments Ayşe Ozdemir, 23.06.2020

  Öyle güzel bi doğum hikayem oldu ki taner bey sayesinde. Ikıncı bebeği dusunmuyorum ama düşünüyor olsaydım hiç düşünmeden taner beye giderdim.

 • man_comments Gülden Demirbaş, 09.08.2020

  Kendimi o kadar şanslı hissediyorum ki Taner hocamla karşılaşınca o kadar güzel bir doğum yaptimki sezeryan olmama rağmen daha ilk gün ayakta geziyordum işinde son derece uzman Allah razı olsun kendisinden herkese tavsiye ediyorum süpersiniz Taner hocam.

 • man_comments Özlem Koç, 16.09.2020

  Taner hoca ile 2.nci doğumumuzu gerçekleştirdik. Gerçekten çok memnun kaldık Taner hoca ve ekibi gerçekten çok profesyonel VE inanılmaz ilgililer. çevremizdeki bir çok kişiye önerdik ve herkes de çok memnun kaldı. Başarılar diliyorum hocam bundan sonraki mesleki hayatınızda.

Doktorumuzu Değerlendirin