Doktorlarımız

Müjgan

Uzm. Dr. Müjgan OR

Dahiliye (İç Hastalıkları)

İLGİ ALANLARI

Diyabet

Obezite

Hipertansiyon

Kan Hastalıkları (Anemiler)

Tiroid Hastalıkları

Mide Bağırsak Hastalıkları

1979- Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi

1987- Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Dahiliye İhtisası

1987 – 2000 Diyarbakır SSK Hastanesi (Dahiliye Uzmanı)

2000 - 2010 Konya SSK ve Konya Eğitim Araştırma Hastanesi (Dahiliye Uzmanı)

2010 - 2020 Konya Medline Hastanesi ve devamında Özel Akademi Meram Hastanesi (Dahiliye Uzmanı)

Türk İç Hastalıkları Derneği

Diyabet

Obezite

Hipertansiyon

Kan Hastalıkları (Anemiler)

Tiroid Hastalıkları

Mide Bağırsak Hastalıkları

İngilizce

6 Yorum

 • man_comments Şelale Hüseynova, 13.01.2020

  Çok kötuydüm. Sürekli mide bulantısı, karın ağrısı yüzünden bir şey yiyemiyor, su içsem bile yemyeşil sıvı kusuyordum. 3 kez Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesine gittim, 1 kez GATA ya, her türlü tatkikler yapılmasına rağmen tanı koyamadılar, bir serim verip, ilaç yazıp eve gönderdiler. Ayakta duracak takatım kalmamışdı. Devlet hastanelerinde çare bulamayınca NATOMED hastanesine müracaat ettim, uzman doktor Müjgan Or hanıma yönlendirildim. Müjgan hoca bana yatış verdi, ard arda serumlar yapıldı, kusmam durdu, akşam yemek yeye, çay içe bildim. Ertesi gün önemli derecede iyileştim, mide bulantısı da keçti, kendimi o kadar mutlu hissettim ki, anlatamam. Müjgan hoca mucize bir hekim, onun sayesinde ölümün eşiğinden döndüm. Ona çok minnetdarım, Allah ondan milyon kere razı olsun, ona uzun ömür versin. İyi varsın Müjgan hocam!!!

 • man_comments NİHAT BUĞDAYCI, 16.03.2020

  saygıdeger hocam yıllar önce ağır bir zaturre geçirdim. kendisi beni hayata bağladı allah bir değil bin kere razı olsun... Bütün herkes müjgan hocama sorgusuz sualsiz gidebilir. Yeni görevinizde başarılarınızın devamını diliyorum hocam...

 • man_comments Behçet TOPAK, 31.03.2020

  Merhabalar öncelikle müjgan hanımın kıymetini bilin dalında on numara konyada çalıştığı süre zarfında ondan başka dr. Tanımadım teşhisleri ve tedavisi mükemmel insana yaklaşımı güven veriyor konya dan ayrıldığı için çok üzgünüz sanki doktorsuz kaldık inş. En kısa zamanda konyaya geri döner

 • man_comments Güven Ertürk , 24.12.2020

  Hastası ile yakından ilgileniyor, çözüm odaklı elinden geleni yapıyor, çok başarılı,Müjgan hocama saygılarımı sunuyorum..

 • man_comments Osman Kanat, 14.01.2021

  Müjgan hoca mükemmel bir doktor.konyadan ayrıldığına üzüldüm.

 • man_comments Mustafa Kaplan, 12.07.2021

  Babamın halsizlik ve iştahsızlık şikayeti ile geldik.müjgan hocam hemen kan değerlerine baktı. hemoglobin değeri 6. normal olması gereken (11-15 arası.)hemen kan takviyesi 1 hafta boyunca ilgi alakası ile gece saat 3-4 her an ulaşılabilir olması nedeniyle çok şükür 1 hafta sonunda değerlerimiz normale dönmüş şekilde taburcu olduk.İLGİSİ ALAKASI ve TECRÜBESİ ile Allah kendisinden razı olsun.iyi ki varsınız hocam.

Doktorumuzu Değerlendirin