Doktorlarımız

 Ahmet

Uzm. Dr. Ahmet ALTUNBAŞ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

7 Yorum

 • man_comments Duygu Gökalp , 12.12.2019

  Ahmet Bey, tanıdığım en ilgili çocuk doktoru. En ince detayına kadar hasta ile ilgilenir. Her zaman kibardır. Sorulan sorulara çok açıklayıcı bir şekilde cevap verir. Iletişimi gayet sıcak ve samimidir. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • man_comments Gözde Yapmış, 23.12.2019

  Ahmet bey çocuk doktorunu yeni tanıdım en ilgili çocuk doktoru en ince detayına kadar inceliyor. Sorulan sorulara acık ve net cevap veriyor. İletişimi gayet sıcak ve samimidir. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • man_comments Müberra Aydın, 16.01.2020

  4,5 yıl önce ilk oğlumun yeni doğan muayenesi ile tanıdım Ahmet hocayı. Kontrole gitseniz bile çok detaylı muayene edişi, çocuklara yaklaşımı, hemen ilaç yazmak yerine takip etmek isteyişi ile takdir ettiğim alanında uzman bir doktor. İkinci oğlumun ciğerlerinde bir problem yaşamıştık bir hafta boyunca her gün sadece ciğerlerini dinleyip takip etmek için çağırdı. Çocuğun durumu ile ilgili detaylı bilgi veriyor ve yol gösteriyor. İlgisi için çok teşekkür ediyorum.

 • man_comments Özlem Doğan Kaya, 22.01.2020

  Oğlumuzun doğduğu günden beri Ahmet bey ilgileniyor. Çok ilgili, samimi ve güvenilir bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederiz.

 • man_comments Mehtap Tufekci, 06.02.2020

  Çok mükemmel bir doktor samimi ve çok ilgili işini çok güzel ve hakini vererek yapan bir dolap Allah razı olsun Rabbim bütün doktorlarda böyle olmayı nasip etsin

 • man_comments Tuğba Bakmak, 06.02.2020

  Ahmet doktorumuza ilgisinden ve tecrübesinden dolayı çooook teşekkür ediyorum Ankara’da tanıdığım doktorların içinde en mükemmeli 👏biz doktorumuzu tanıyalı 10 yıl oldu oğlum seve seve gittiği (oğlumun tabiriyle Şeker doktor)biz doktor fobimizi doktorumuz sayesinde aştık tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

 • man_comments Engin Kaya, 09.04.2020

  Çok ilgili, samimi, sıcak ve sorulan sorulara gayet açık, anlaşılır ve detaylı yanıt veren bir doktor.

Doktorumuzu Değerlendirin